Erasmus+ projekti “DEALING WITH GIFTED EDUCATION” rahvusvaheline delegatsioon Pirita Majandusgümnaasiumis

Pirita Majandusgümnaasiumit külastab sellel nädalal Erasmus + projekti “DEALING WITH GIFTED EDUCATION” ehk “ANDEKATE ÕPILASTE TOETAMINE” raames 18 väliskülalist Kreekast, Hispaaniast, Türgist, Bulgaariast ja Rumeeniast.
Tegu on SA Archimedes poolt toetatud koolidevahelise koostööprojektiga, mis kestab 2018. a septembrist 2020. a augustini ning mille eesmärgiks on andekate õpilaste heaolu tõstmise kaudu nende arengupotentsiaali toetamine ning õpetajatele selleks vajaliku info ja juhendmaterjalide koostamine. Projektis osalevad koolid Hispaaniast, Kreekast, Türgist, Bulgaariast ja Rumeeniast.