Õpilaspilet

PMGs on kasutusel elektroonilised õpilaspiletid ehk koolikaardid, mis on üldhariduskooli õpilase õppimist tõendav dokument. Õpilaspilet väljastatakse õpilasele pärast tema kandmist Pirita Majandusgümnaasiumi õpilaste nimekirja. Õpilaspilet on kasutusel sisenemisel koolimajja, garderoobi ja koolisööklasse ning õpikute ja raamatute laenutamisel kooli raamatukogus. Õpilaspilet on isikustatud ja seda saab kasutada ka Tallinna ja Harjumaa ühistranspordis sõiduõiguse valideerimiseks.

Õpilaspileti esmaseks väljastamiseks palume saata e-kiri aadressil opilaspilet@pmg.edu.ee õpilase ees- ja perekonnanime, isikukoodi ja klassi numbriga (nt 1). Kirja manusesse lisage elektrooniline dokumendifoto jpg-failina. Fotol peab olema hele, ühevärviline taust ning õpilane peab pildil olema näoga otse ja ilma peakatteta. Foto külgede suhe 3:4, lühem külg vähemalt 600 pikslit. Õpilaspileti väljastab kool õpilasele tasuta. Õpilaspileti saab kätte klassijuhatajalt.

Kui õpilaspilet ühistranspordis ei tööta, palume pöörduda www.pilet.ee keskkonna poole aadressil info@pilet.ee või telefonil 6118000.

Õpilaspileti kadumise või purunemise korral saab vanem tellida õpilaspileti duplikaadi eKoolist kasutaja seadetes (hammasrattaga ikoon lehe päises) oleva lingi “koolikaart” kaudu. Sealt on võimalik jälgida ka lapse õpilaspileti kasutamist koolimajas. 

Õpilaspilet kuulub Pirita Majandusgümnaasiumile ning selle edastamine kolmandatele isikutele ei ole lubatud. Kaardi leidmisel palume selle tagastada Pirita Majandusgümnaasiumi kantseleisse.

Õpilase väljaarvamisel kooli õpilaste nimekirjast palume õpilasel või lapsevanemal tagastada õpilaspilet kooli kantseleisse.

9. ja 12. klassi lõpetanute õpilaspiletid kehtivad piletile märgitud kehtivusaja lõpuni ning neid koolile tagastama ei pea.

Sule Menüü