Toitlustamine

Koolitoit

Pirita Majandusgümnaasiumis toitlustab RK Teeninduse OÜ.

KOOLILÕUNA on õpilasele tasuta. Riik kompenseerib 1,00 eurot, Tallinna linn kompenseerib 0,34 eurot. Koolilõunat süües on õpilasel õpilaspileti registreerimine kohustuslik!

PIKAPÄEVA TOIT maksab 1,15 eurot. Pikapäeva rühmas käivate õpilaste toitlustamise kohta peab arvestust pikapäeva rühma õpetaja. Arve pikapäeva toidu eest saadab RK Teeninduse OÜ raamatupidaja algava kuu alguses lapse seaduslikule esindajale e-posti teel pikapäeva rühma õpetaja aruande põhjal.

Kooli puhvet on avatud kell 8.00-15.00.

HOMMIKUPUDER on müügil kooli puhvetis ja maksab 0,50 eurot. Tasuda saab sularahas või kaardiga. Õpilastel on võimalik osta hommikuputru kell 8.00 – 9.00.

PÄEVAPRAAD on müügil kooli puhvetis ja maksab 2,50 eurot. Tasuda saab sularahas või kaardiga. Õpilastel on võimalik osta päevapraadi kell 12.00 – 15.00.

Menüü on leitav sellel LINGIL.