Toitlustamine

Koolitoit

Pirita Majandusgümnaasiumi koolitoitlustaja on RK Teeninduse OÜ.

KOOLILÕUNA on õpilastele tasuta. Koolilõuna ühe päeva hind õpilasele on 1,56  eurot. Koolilõunat süües on õpilasel õpilaspileti registreerimine kohustuslik.

Pikapäevarühma õpilased saavad täiendava eine kehtiva koolieine hinnaga. Pikapäevarühmas käivate õpilaste toitlustamise kohta peab arvestust pikapäevarühma õpetaja. Arve pikapäeva toidu eest saadab koolitoitlustaja raamatupidaja uue kuu alguses lapse seaduslikule esindajale e-posti teel pikapäevarühma õpetaja aruande põhjal.

Kooli puhvet on avatud kell 8.00-15.00.

HOMMIKUPUDER on müügil kooli puhvetis ja maksab 0,50 eurot. Tasuda saab sularahas või kaardiga. Õpilastel on võimalik osta hommikuputru kell 8.00 – 9.00.

PÄEVAPRAAD on müügil kooli puhvetis ja maksab 3,50 eurot. Tasuda saab sularahas või kaardiga. Õpilastel on võimalik osta päevapraadi kell 12.00 – 15.00.

Menüü on leitav sellel LINGIL