Andeainete õppetool

Õpetaja Aine E-kiri
Heidi Orula-Krik õppetooli juht. kehaline kasvatus Heidi.Orula@pmg.edu.ee
Mari-Liis Ojaperv kehaline kasvatus Mari-liis.Ojaperv@pmg.edu.ee
Birgit Hromenkov kehaline kasvatus Birgit.Hromenkov@pmg.edu.ee
Marge Nõmm kehaline kasvatus Marge.Nomm@pmg.edu.ee
Mart Vigla kehaline kasvatus Mart.Vigla@pmg.edu.ee
Ilino Poom muusikaõpetus Ilino.Poom@pmg.edu.ee
Maarit Leben käsitöö, kunstiõpetus Maarit.Leben@pmg.edu.ee
Pille Pruuden käsitöö, kunstiõpetus Pille.pruuden@pmg.edu.ee
Silva Vissel muusikaõpetus silva.Vissel@pmg.edu.ee
Piret Jakobson muusikaõpetus Piret.Jakobson@pmg.edu.ee
Maite Kotta kunstiajalugu, graafiline disain Maite.Kotta@pmg.edu.ee
Toomas Pikhof suhtlemisõpetus Toomas.Pikhof@pmg.edu.ee
Paul Binsol tehnoloogiaõpetus Paul.Binsol@pmg.edu.ee
Sule Menüü