Loodusteaduste õppetool

Õpetaja Aine E-kiri
Anne Reinkort matemaatika, põhikooli õppejuht Anne.Reinkort@pmg.edu.ee
Ebe Jalast bioloogia, geograafia Ebe.Jalast@pmg.edu.ee
Egle Ollo Fedotov
(lapsehoolduspuhkusel)
matemaatika Egle.Ollo@pmg.edu.ee
Erkki Sillaots geograafia Erkki.Sillaots@pmg.edu.ee
Kaie Paju matemaatika Kaie.Paju@pmg.edu.ee
Katri Vahesalu loodusõpetus, matemaatika Katri.Vahesalu@pmg.edu.ee
Katrin Aben matemaatika Katrin.Aben@pmg.edu.ee
Katrin Ruusamägi matemaatika, õppetoolijuht Katrin.Ruusamagi@pmg.edu.ee
Kelly Paabut matemaatika Kelly.Paabut@pmg.edu.ee
Mare Pent bioloogia, keemia, loodusõpetus Mare.Pent@pmg.edu.ee
Marek Pirbe arvutiõpetus, andmetöötlus, majandusõpetus Marek.Pirbe@pmg.edu.ee
Mario Kekišev majandusõpetus, meediaõpetus Mario.Kekisev@pmg.edu.ee
Merle Sepp matemaatika Merle.Sepp@pmg.edu.ee
Pert Hinsberg füüsika Pert.Hinsberg@pmg.edu.ee
Regina Raidma keemia, bioloogia Regina.Raidma@pmg.edu.ee
Tiina Jõe loodusõpetus Tiina.Joe@pmg.edu.ee
Sule Menüü