Loodusteaduste õppetool

Õpetaja Aine E-kiri
Katrin Aben matemaatika Katrin.Aben@pmg.edu.ee
Pert Hinsberg füüsika Pert.Hinsberg@pmg.edu.ee
Mario Kekišev majandusõpetus, meediaõpetus Mario.Kekisev@pmg.edu.ee
Marge Nõmm kehaline kasvatus Marge.Nomm@pmg.edu.ee
Egle Ollo Fedotov matemaatika Egle.Ollo@pmg.edu.ee
Mari-Liis Ojaperv kehaline kasvatus Mari-Liis.Ojaperv@pmg.edu.ee
Marek Pirbe arvutiõpetus, andmetöötlus, majandusõpetus Marek.Pirbe@pmg.edu.ee
Allar Raamat kehaline kasvatus Allar.Raamat@pmg.edu.ee
Anne Reinkort matemaatika, põhikooli õppejuht Anne.Reinkort@pmg.edu.ee
Kelly Paabut matemaatika Kelly.Paabut@pmg.edu.ee
Heidi Orula-Kirk kehaline kasvatus Heidi.Orula@pmg.edu.ee
Birgit Hromenkov kehaline kasvatus Birgit.Hromenkov@pmg.edu.ee
Ebe Jalast bioloogia, geograafia Ebe.Jalast@pmg.edu.ee
Regina Raidma keemia, bioloogia Regina.Raidma@pmg.edu.ee
Tiina Jõe loodusõpetus Tiina.Joe@pmg.edu.ee
Johanna Help loodusõpetus Johanna.Help@pmg.edu.ee
Kaie Paju matemaatika Kaie.Paju@pmg.edu.ee
Katrin Ruusamägi matemaatika, õppetoolijuht Katrin.Ruusamagi@pmg.edu.ee
Sule Menüü