Hoolekogu

Ametinimi Nimi Esindab E-kiri
Esimees Jaanika Peeba vanemate esindaja, põhikool jaanika.peeba@gmail.com
Aseesimees Erik Köster vanemate esindaja, põhikool erik@officeplus.ee
Liige Swen Uusjärv vanemate esindaja, gümnaasium swen.uusjarv@swistbankers.ee
Liige Asko Kivinuk vilistlaskogu esindaja asko.kivinuk@tll.aero
Liige Kristofer Robin Kirsiste õpilaste esindaja kristofer.robin.kirsiste@pmg.edu.ee
Liige Tõnis Liinat Pirita linnaosa esindaja tonis.liinat@tallinnlv.ee
Liige Anne Reinkort õpetajate esindaja, põhikool anne.reinkort@pmg.edu.ee
Liige Riina Tamm õpetajate esindaja, gümnaasium riina.tamm@pmg.edu.ee
Liige Sirje Raivet kooli toetava organisatsiooni esindaja sirje.raivet@pmg.edu.ee
Hoolekogu üldmeiliaadress on: hoolekogu@pmg.edu.ee
Sule Menüü