Hoolekogu

Ametinimi Nimi Esindab E-kiri
Esimees Jaanika Peeba vanemate esindaja, põhikool jaanika.peeba@gmail.com
Aseesimees Erik Köster vanemate esindaja, põhikool erik@officeplus.ee
Liige Triin Kütt vanemate esindaja, gümnaasium triinkyt@gmail.com
Liige Asko Kivinuk vilistlaskogu esindaja asko.kivinuk@tll.aero
Liige Kristjan-Hendrik Paavo õpilaste esindaja kristjan-hendrik.paavo@pmg.edu.ee
Liige Alina Tubli Pirita linnaosa esindaja alina.tubli@tallinnlv.ee
Liige Anne Reinkort õpetajate esindaja, põhikool anne.reinkort@pmg.edu.ee
Liige Riina Tamm õpetajate esindaja, gümnaasium riina.tamm@pmg.edu.ee
Liige Sirje Raivet kooli toetava organisatsiooni esindaja sirje.raivet@pmg.edu.ee
Hoolekogu üldmeiliaadress on: hoolekogu@pmg.edu.ee
Sule Menüü