Pirita Majandusgümnaasiumis toimus tunnustatud sotsiaalteadlase ja andekuse uurija Viire Sepa loeng “Andekad ja alasooritus”

Neljapäeval, 31. oktoobril toimus Pirita Majandusgümnaasiumis tunnustatud sotsiaalteadlase ja andekuse uurija Viire Sepa loeng “Andekad ja alasooritus”.

Koolitus oli SA Archimedes poolt toetatud Erasmus+ projekti “DEALING WITH GIFTED EDUCATION” koostööprojekti osa, mis kestab 2018. a septembrist 2020. a augustini ning mille eesmärgiks on andekate õpilaste heaolu tõstmise kaudu nende arengupotentsiaali toetamine ning õpetajatele selleks vajaliku info ja juhendmaterjalide koostamine. Projektis osalevad peale Pirita Majandusgümnaasiumi koolid Hispaaniast, Kreekast, Türgist, Bulgaariast ja Rumeeniast.