Teadusnädal

11. novembrist kuni 15. novembrini toimus Pirita Majandusgümnaasiumis teadusnädal. Viie päeva jooksul viidi läbi erinevaid põnevaid teadustegevusi kõikidele kooliastmetele. Matemaatikatundides said kõikide klasside õpilased võistelda peastarvutamises, eraldi toimusid loogikaülesannete lahendamise meistrivõistlused 5.- 9. klasside õpilastele ning terve nädala jooksul oli võimalik lahendada QR koodi abil loetavaid nuputamisülesandeid. Loodushuvilised said end proovile panna linnulaulude tundmise võistlusel, osaleda loodusainete viktoriinil ja nautida teadusteatri põnevaid teaduskatseid. Teadusnädala raames külastasid Pirita Majandusgümnaasiumi ka Naba lasteaia kasvandikud, kellele meie kooli gümnasistid demonstreerisid meeldejäävaid keemiakatseid. Lisaks said õpilased teadusnädalal osa võtta lego ehitusvõistlusest, kuulata loengut tervislikust toitumisest, osaleda Pirita Keskkonnahariduskeskuse töötubades, kohtuda füüsik Els Heisaluga ning 5.- 6. klassid end proovile panna e-õppepäeval.Teadusnädala tippsündmusena toimus neljapäeval  juba traditsiooniks saanud algklasside teaduskonverents, mille praktilistes töötubades said uusi teadmisi ja oskusi lisaks meie kooli õpilastele ka külalised teistest Tallinna koolidest.Teadusnädal on suurepärane võimalus äratada õpilaste huvi teaduse vastu ning populariseerida reaalaineid.

Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü