Õpilaste tunnustamine Oskari kujudega

Oskari kujuga tunnustab Pirita Majandusgümnaasium õpilaste loovat tegevust ja saavutusi ning tutvustab neid avalikkusele.

Meie eesmärgiks on tõsta esile oma kooli ja klassi esindanud, silmapaistvaid tulemusi saavutanud, aktiivseid, usaldusväärseid, avatud ja loomingulisi, kaaslaste ja õpetajate poolt hinnatud õpilasi, kes oma tegutsemisega on eeskujuks teistele, innustavad eakaaslasi, viivad ellu omaalgatuslikke ideid, korraldavad toredaid õpilasüritusi.

Oskari tiitlile esitab iga klass ühe nominendi. Žürii, kuhu kuuluvad õpilaste, õpetajate ja juhtkonna esindajad, valib esitatud nominentide seast välja 12 laureaati (üks igast lennust).

Käesoleval aastal annab Pirita Majandusgümnaasium Oskari-tiitlid välja 19. korda.