Tallinna päeva etteütluseks

Tähista Tallinna päeva targalt, huvitavalt, turvaliselt ja kontaktivabalt!

15. mail kell 12 on kõik eesti keele huvilised oodatud end proovile panema e-etteütlusel.

Sel aastal ei saa eriolukorra tõttu kohtuda Vabaduse väljakul, kuid e-etteütlusel saavadki osaleda kõik inimesed – ka need, kellel kohale tulla poleks võimalik. Üritusese otseülekannet saab vaadata Tallinna Facebook’i lehel, Youtube’is ja Tallinna Linnavalitsuse veebilehel.

Etteütluse teema on alati olnud seotud Eesti kirjanduse ja kultuuriga ning Tallinna ajalooga. Seekordne etteütlus on pühendatud kuulsatele tallinlastele Jaan Krossile ning Georg Otsale, kelle 100. sünniaastapäeva me tänavu tähistame. Etteütluse teksti loeb näitleja Märt Avandi.

Oma keeleteadmisi saab värskendada juba enne etteütlust. Pole ju tegu pelgalt võistlusega, vaid tähelepanu all on hea eesti keele oskus laiemalt.

Ettevalmistavad tunnid toimuvad 30. aprillil ja 7. mail kell 12.00, neid saab samuti jälgida veebi vahendusel. Esimese tunni teema on „Uudista uudissõnu, ära võõrista võõrsõnu!“
(õpetajad Irene Artma Tallinna Inglise Kolledžist ja Piret Järvela Kadrioru Saksa Gümnaasiumist) ning teise tunni teema „Suur ja väike algustäht – ühed tähtsad mõlemad!“ (õpetaja Igor Kaasik Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumist).

Ettevalmistustunnid Facebookis: https://www.facebook.com/events/1276907072506807/?event_time_id=1276907075840140

E-etteütlus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/217363389558728/

Lisainfo Tallinna päeva etteütluse kodulehel www.tallinn.ee/etteutlus

Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü