Pirita Majandusgümnaasiumi õpilasesindus kuulutas välja fotokonkursi

Pirita Majandusgümnaasiumi õpilasesindus kuulutab välja fotokonkursi “Mis aitas mind distantsõppest läbi?”. Konkursile on oodatud fotod kõikvõimalikest hetkedest, hobidest ja uutest oskustest, mis distantsõppe ajal meenusid või selgeks said. Jäädvustusi koos pildi tegemise kuupäeva ja selgitusega ootame 28. mai 2021 kella 23:59-ni õpilasesinduse meilile opilasesindus@pmg.edu.ee. Hiljem esitatud tööd konkursil ei osale. Osaleda saavad kõik PMG õpilased ja õpetajad ning üks osaleja võib esitada maksimaalselt 3 pilti. Parimaid ootavad auhinnad! Ootame rohket osavõttu!

Konkursi reeglid:

Konkursile võib üks osaleja esitada maksimaalselt 3 pilti.
Osaleda võivad kõik õpilased ja õpetajad.
Tööde esitamise tähtaeg on 28. mai kell 23:59.
Tööd tuleb saata digitaalselt õpilasesinduse meilile opilasesindus@pmg.edu.ee.
Töö juurde tuleb lisada pildi tegemise kuupäev ja selgitus, miks pilt antud teemaga kokku läheb.
Piltide saatmisega antakse luba piltide avalikustamiseks koolis, kooli Facebookis ja Õpilasesinduse Instagramis.
Auhinnatud piltidest koostatakse näitus.