PMG koolivormi tellimine

Koolivormi jm koolitarvete suvine tellimisperiood järgmiseks õppeaastaks on alanud ja kestab kuni 21. juunini, et saada tellimused kätte augustis enne kooli algust. Hilisemate tellimuste puhul ei saa me õigeaegset kättesaamist 100% garanteerida.

Suveperioodil tehtud tellimused toimetatakse kohale Itella SmartPosti vahendusel Teie poolt valitud pakiautomaati.

Tellimuse saate vormistada veebikeskkonnas  koolipood.eekust leiate kõik koolivormi elemendid ning õpetajate soovitatud koolitarbed.

Kilekaante komplektid ja nimekleepsud on müügil ainult suveperioodil ning neid on piiratud koguses.

Kui soovite suveperioodil tellitud kaupa ümber vahetada, saate seda teha vahetuspäeval, mille täpse kuupäeva ja info teatame hiljemalt 02.08.2021 koolipood.ee lehel kättesaamise lingil.

Kõik küsimused on oodatud

E-R kell 10.00-16.00