2021/2022 õppeaasta avaaktused toimuvad 1. septembril

Uus õppeaasta algab Pirita Majandusgümnaasiumis kolmapäeval, 1. septembril avaaktustega:

• kell 8.30 toimub 2.- 4. klasside aktus, millele järgneb klassijuhatajatund
  • kell 9.15 toimub 5.- 7. klasside aktus, millele järgneb klassijuhatajatund
  • kell 10.00 toimub 8.-11. klasside aktus, millele järgneb klassijuhatajatund
  • kell 12.00 toimub 1. ja 12. klasside aktus, millele eelneb klassijuhatajatund kell 11.30.

Õpilased kannavad aktusel pidulikku riietust, soovitavalt koolivormi elemente või must-valgete rõivaelementide kombinatsiooni.

NB! Vabariigi Valituse korraldusega nr 270  piiratakse üritusel osalejate arvu. Esialgu ei puuduta kehtestatud piirangud alla 18-aastasi lapsi ja noori. Korraldusest tulenevalt saavad 1. klasside aktusel osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega vanemad. Üritusel või tegevuses osalemiseks saab kuni 48 tundi varem teha antigeeni kiirtesti või kuni 72 tundi varem PCR-testi.