Huviringid

Kooli traditsioonide ja erinevate sündmuste kõrval on oluline roll huviringide tegevusel. Meie soov on pakkuda lastele ja noortele huviharidust – teadmiste, oskuste, vilumuste, väärtuste ja käitumisnormide kogumit, mis loob võimalused isiksuse mitmekülgseks arenguks.

Pirita Majandusgümnaasium pakub õpilastele võimalust osaleda mudilaskoori, lastekoori, noorteansambli, rahvatantsu- ja seltskonnatantsu huviringide, imelise teaduse ja teadusliku kokanduse ringide töös. Õpe on tasuta. Täpsem info ja registreerimine selle LINGI kaudu.

Pirita Majandusgümnaasiumis töötav PMG Koolituskeskus pakub 2021/2022 õppeaasta I poolaastal õpet järgmistes tasulistes huviringides: “Nupula” huviring, teatrikool, puutööring. Ring avatakse kui huvilisi on vähemalt 12. Täpsem info ja registreerimine selle LINGI kaudu.

Registreerimine toimub 16.-30.09.2021. Kõik huviringid alustavad tööd oktoobris.

Pirita Majandusgümnaasiumis toimuvad mitmete klubide, stuudiote ja spordikoolide tunnid. Ringide ja treeningute kohta vahendame kontaktinfot selle LINGI kaudu.