Stiilinädal

Kalendrisse vaadates võime märgata jõulude ja vaheaja lähenemist. Pirita Majandusgümnaasiumi õpilasesindus kutsub kõiki osalema saabuval nädalal, 13.-17.12.2021, toimuvatel stiilipäevadel. Üllatusena võib tulla nii mõnigi viktoriin või muu tegevus, lisaks on oodata nii jõulupostkaste kui ka teisi viise, kuidas saaksime jõuluootust veelgi suurendada meile armsas koolimajas. Heitlikule ajale kohaselt teeme kõike seda tagasihoidlikumas vormis.

Kui stiilinädal on saanud punkti, siis 20.-22.12.2021 on kooliperel võimalik saata headele kaaslastele jõulukaarte või hoopiski tervitusi, asetades postkaardid ja kirjad fuajees asuvasse postkasti. Lisaks kutsume üles kõiki kandma päkapikumütse!

Kaunist jõuluaega ja toredaid talviseid seiklusi soovib õpilasesindus!

STIILINÄDAL

Esmaspäev (13.12.2021) – fookus jõuludega seotud tähendustel ja mõtetel
Stiil: jõulukampsunid

Teisipäev (14.12.2021) – uni tagab mõttetöö, kuid omamoodi oskus on seda teha hästi
Stiil: tudupäev
Näited: sussid, kaisukarud ja padjad

Kolmapäev (15.12.2021) – pakasega on hea vaadata tagasi suve mälestustesse
Stiil: suvi on talvel
Näited: värviline pluus, teksad jne

Neljapäev (16.12.2021) – klass on justkui teine pere
Stiil: klassiga sarnane rõivastus või muud elemendid
Näited: üks värvitoon riietel, kikilipsud jne

Reede (17.12.2021) – kui vahel tahaks olla täitsa teisiti…
Stiil: miski, mida muidu ei tohiks kanda

Kogu stiilinädalal võib koolis kanda punast tooni riideid.