Võrkpalli näidistund

Esmaspäeval, 4. mail, käisid Pirita Majandusgümnaasiumis 5.b, 5.c ja 6.a klassidele võrkpalli näidistundi läbi viimas Eesti Võrkpalli Liidu noortejuht Rando Soome, Tallinna Selveri libero ja Eesti koondise kandidaat Sten Vahtras ning Taltechi sidemängija Karlo Remy Kallend.

Õpilased said proovida erinevaid harjutusi ja mänge võrkpalliga. Sten Vahtras ja Karlo Remy Kallend demonstreerisid serve ja ründelööke ning see jõud ja kiirus, millega mängijad palle lõid pani nii mõnegi õpilase imestama. Tunni lõpus oli lastel võimalus külalistele küsimusi esitada ja autogrammi paluda.

Eesti Võrkpalli Liit kinkis meie koolile 5 mängijate autogrammiga võrkpalli, mida saame edaspidi kehalise kasvatuse tundides mängimiseks kasutada.
Aitäh huvitava ja sisuka tunni eest!