Õpilaste tunnustamine Oskari kujudega

Oskari kujuga tunnustab Pirita Majandusgümnaasium õpilaste loovat tegevust ja saavutusi ning tutvustab neid avalikkusele. Meie eesmärgiks on tõsta esile oma kooli ja klassi esindanud, silmapaistvaid tulemusi saavutanud, aktiivseid, usaldusväärseid, avatud ja loomingulisi, kaaslaste ja õpetajate poolt hinnatud õpilasi, kes oma tegutsemisega on suureks eeskujuks teistele, innustavad eakaaslasi, viivad ellu omaalgatuslikke ideid, korraldavad toredaid õpilasüritusi.
Käesoleval aastal annab Pirita Majandusgümnaasium Oskari tiitlid välja 21. korda.
Oskari tiitlile esitab iga klass ühe nominendi. Žürii, kuhu kuuluvad õpilaste, õpetajate ja juhtkonna esindajad, valib esitatud nominentide seast välja 12 laureaati (üks igast lennust).

Selgunud on kõik 2021/22 õppeaasta nominendid:
1. klassid – Andre Morell, Ruben Amur, Marta Noora Piksaar
2. klassid – Rasmus Sillamaa, Riko Kimber, Meribel Paabut, Karoli Ringo
3. klassid – Kaspar Kass, Linnea Luuka, Joanna Brita Krämann
4. klassid – Karoliine Saral, Anette Vain, Helena Heinla
5. klassid – Johanna Kõrve, Magnus Normak, Emily Lell
6. klassid – Aron-Mathias Saar, Mihkel Juhan Liister, Remo Kivimägi
7. klassid – Miguel Pimentel Canet, Mirell-Marii Raiend, Anita Kelsi Rieberg
8. klassid – Silette Jõemägi, Oskar Saarts, Rafael Luts
9. klassid – Karoliina Kartus, Sandra-Liisa Johanson, Loreen Ulp
10. klassid – Rahel Hollman, Miia Malm
11. klassid – Anna-Liisa Mikkor, Liisi Viirmaa
12. klassid – Jete Vilen, Kenneth Jörgen Plakso

Kõikide klasside 2021/22 õa nominentidele antakse üle tänukiri õppeaasta viimases klassijuhataja tunnis. Oskari kujud jagame kätte põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktustel ning üleminekuklassidele uue õppeaasta avaaktusel septembris.