Pirita Majandusgümnaasiumis algas huviringidesse registreerimine

Kooli traditsioonide ja erinevate sündmuste kõrval on oluline roll huviringide tegevusel. Meie soov on pakkuda lastele ja noortele huviharidust – teadmiste, oskuste, vilumuste, väärtuste ja käitumisnormide kogumit, mis loob võimalused isiksuse mitmekülgseks arenguks.

Pirita Majandusgümnaasium pakub õpilastele võimalust osaleda mudilaskoori, lastekoori, rahvatantsu- ja seltskonnatantsu huviringide, imelise teaduse, teadusliku kokanduse ja Sport Kooli projekti ringide töös. Õpe on tasuta.
Täpsem info ringide kohta ja registreerimine selle LINGI kaudu.

Pirita Majandusgümnaasiumis töötav PMG Koolituskeskus pakub õpet järgmistes tasulistes huviringides: teatrikool, “Nupula”-,  puutöö-, kunsti-, kirjakunsti-, foto-filmi ja robootika huviringid. Ring avatakse kui huvilisi on vähemalt 15.
Täpsem info ringide kohta ja registreerimine selle LINGI kaudu.

Registreerimine toimub 16.-30.09.2022. Kõik huviringid alustavad tööd oktoobris.

Pirita Majandusgümnaasiumis toimuvad mitmete klubide, stuudiote ja spordikoolide tunnid. Ringide ja treeningute kohta vahendame kontaktinfot selle LINGI kaudu.