Õpilasesinduse president on Rahel Hollman

Pirita Majandusgümnaasiumis toimunud VI arvamusfestivali põhjal kuulutati 26. septembril välja uus õpilasesinduse aktiiv. ÕE aktiivis jätkab eelmisest koosseisust: Rahel Hollman (11.a). Uued tulijad aktiivis on PMG arvamusfestivalil edukalt esinenud Marta Alethe Jaansalu (12.b), Taisiia Shevelevska (11.a), Sandra-Liisa Johanson (10.a), Mirell Säärekõnno (5.c), Oskar Bakradze (9.c) ja Taavet Hollman (7.b).

Tegusad noored kogunesid täna kooli direktor Toomas Pikhofi juurde oma õppeaasta esimesele koosolekule, kus kõige olulisemaks kujunesid valimised. Kooli ÕE presidendina jätkab Rahel Hollman. Asepresidentidena asuvad tegutsema Sandra-Liisa Johanson ja Taisiia Shevelevska, kooli hoolekogus esindab õpilasi ÕE president Rahel Hollman, tervisenõukogu liikmena alustab tööd Taavet Hollman. ÕE revident on Oskar Bakradze ja protokollija Marta Alethe Jaansalu ning abis Mirell Säärekõnno.
Õpilasesinduse liikmed on:
Pärtel Krik, Fred Morten Aruksaar, Karmen Kadak, Eliise Kuusk, Karita Kotkas, Marta Noora Piksaar, Janette Tamm, Johanna Mia Marmor, Lisette Matt, Laura Pähn, Karoli Ringo, Silver Rene Karulaas, Kaspar Kass, Liisbet Ohak, Lisella Voltri, Natali Vene, Elina Kallas, Mattias Must, Markus Rafael Hang, Aasa Annemarii Aasma, Anette Vain, Krete Liis, Otto Walter Viks, Laura Uin, Christabel Kirsiste, Nora Kiviloo, Silette Jõemägi, Rafael Lepp ja Anna-Liisa Mikkor.

Jõudu ja pealehakkamist koolielu korraldamisel! Tegusat aastat, Õpilasesindus!