Ettevõtlusnädal Pirita Majandusgümnaasiumis

Ettevõtlusnädala raames osales 10.b klass Kevin Reisenbuki loengul ,,Inspiratsioon’.
Tema jaoks sai kõik alguse gümnaasiumi 11. klassis, mil ta lõi õpilasfirma Festera. Siinjuures väärib märkimist asjaolu, et nende õpilasfirma kuulutati 2017. aastal Euroopa parimaks õpilasfirmaks.
Teekonna alguses pidas ta oluliseks tugeva ja kokkuhoidva meeskonna loomist, kellega saaks ideid genereerida ning ellu viia. Ideede genereerimisel osutus keeruliseks paljude ideede seast õige valimine, sest paljude ideede elluviimine ei õnnestunud. Pärast pikka mõtte- ja katsetustööd jõuti aga biolagundatavate prügikastideni, mille abil on võimalik koduköögis lihtsalt ja mugavalt lagundada oma biojäätmeid.
Kohtumise käigus tõi ta välja, et inimesed peaksid oskama ebaõnnestumistest näha võimalusi ning elus tuleks vastu võtta kõik väljakutsed, kuna nende kaudu on võimalik saada väärt kogemusi ning leida ka häid tutvusi. Siinjuures tuletas ta kõigile meelde ka seda, et alati tuleb olla positiivne ning mitte kunagi ei tohi alla anda.
Aitäh esinejale!