Jalgratta eksamiks juhendamise kursus

Õpilaste jalgratta eksamiks juhendamise kursust viib läbi OÜ Autosõit koostöös vanematega. Palume vanematel toetada õpilasi teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamisel. Kursus koosneb 14 teooria- ja 2 sõidutunnist, millest viimane õppetund (nii teoorias kui praktikas) on eksam. Eksami sooritanutele väljastatakse jalgratturi juhiluba.

Jalgratta eksamiks juhendamise kursus on mõeldud 3. ja 4. klasside õpilastele, kes on saanud eksami sooritamise ajaks 10. aastaseks. Grupi suuruseks on 20-25 õpilast ja kursuse maksumus 50 eurot õpilase kohta. Hind sisaldab juhendamiseks vajalikke õppematerjale.

Teooriatunnid toimuvad Pirita Majandusgümnaasiumi ruumis A21 (algklasside maja II korrusel):
3. klassid esmaspäeviti 13.05-13.50
4. klassid esmaspäeviti 14.00-14.45

Esimene tund toimub 23. jaanuaril 2023.

Jalgratta eksamiks juhendamise kursusele saab registreerida 01. detsembrist kuni 15. detsembrini 2022 selle LINGI kaudu.