Selgusid konkursi Rising Star võitjad

Selgusid Pirita Majandusgümnaasiumi poolt juba 24. korda korraldatud lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkursi Rising Star võitjad. Osalejate eesmärk sellel võistlusel on olla jäljendatavale staarile lavaliselt võimalikult sarnane.
Võistlustules olid erinevad artistid Eestist ja laiast maailmast.

Žürii otsusel pärjati Mini Star 2022 (1.-6. kl õpilased) tiitliga Queen – Radio Ga-ga.
Chasper, Simmu, Oskar ja Armin Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

II koht – Ruslana – Wild dances.
Leticia-Maria, Rica, Simone, Kaur, Gregor ja Lukas Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

III koht – Terminaator – Romula.
Lukas, Georg, Aleksander,  Darel ja Joosep Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

Rising Star 2022 (7.-12. kl noored) tiitel kuulub Fitz and the Tantrums – Handclap.
Adele, Lisandra Maria, Christopher, Loviisa, Lily Maro ja Angelika Desiree  Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

Välja anti ka rida eriauhindasid:

Parim kostüüm – Verka Serduchka – Dancing Lasha Tumbai (Rising Star).
Natali Ja Anette Rocca al Mare koolist ning Elisabeth Pirita Majandusgümnaasiumist.

Parim solist – Terminaator – Romula (Mini Star).
Lukas Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

Auhind hingelise esituse eest – Loreen – Statements (Mini Star).
Paris, Annabel, Karola, Lilly  Felicity ja Jane Simm Audentese erakoolist.

Pirita Linnaosa Valitsuse eriauhinnad said Marii-Heleen, Else, Grete ja Nora Merivälja Koolist ning Kristel ja Elisabeth Pirita Majandusgümnaasiumist.

Aitäh värvikatele staaridele, nende tublidele juhendajatele, žüriile, publikule!
Võistlust toetasid  Tallinna Haridusamet, Pirita Linnaosa Valitsus, Vene Teater, Carolina Tantsustuudio. Aitäh!

Kohtumiseni Rising Stari 25. juubelikonkursil!