Külalised Southwestern Advantage programmist

Kolmapäeval, 22. märtsil külastasid Pirita Majandusgümnaasiumi 11.b klassi õpilasi Jan Khurana ja Kristofer Kartau Southwestern Advantage programmist, kes rääkisid oma ettekannetes eesmärkide seadmisest ja nende saavutamisest SMART meetodi abil, visiooni kujundamisest, kus muuhulgas peatuti ka eduka investeerimisega alustamise juures, ning sellest, kuidas saavutada finantsvabadust.
Õpilastele jagati näpunäiteid alates esimestest investeerimisvõimalustest kuni raamatusoovitusteni ning näidati, kuidas püstitada realistlikke eesmärke nii, et nendeni jõudmine on tõenäoline, misjuures seati klassiruumis ühiselt ka individuaalseid sihte. Kuulajad said ettekannete käigus rahatargemateks ning oskuslikemateks eesmärkide seadjateks.
Oleme külalistele tänulikud sisuka ja haarava külalistunni eest!