Projekti “Sport Kooli” tund koos Korvpalliklubi Viimsi esindusmeeskonna mängijatega

Sport Kooli projekti raames toimus eelmisel nädalal lõbus korvpallitund koos Korvpalliklubi Viimsi esindusmeeskonna Viimsi/Sportland mängijate Siim-Markus Post’i (praegune Eesti meister) ning Malik Toppin’iga (profikorvpallur USAst).

Aitäh selle toreda tunni eest!

Projekti „Sport Kooli“ korraldab Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Tallinna Haridusametiga. Projekti eesmärk on tekitada 7-8 aastastes õpilastes huvi liikumise ja spordi harrastamise vastu ning suurendada seeläbi laste kehalist aktiivsust. .Projekti raames ei keskenduta ainult ühele spordialale, vaid tutvustatakse mitmeid erinevaid spordialasid koostöös spordiklubide ja kvalifitseeritud treeneritega.