PMG õpilased osalesid Tallinna talguprojektis

Pirita Majandusgümnaasiumi õpilased osalesid Tallinna linna talguprojektis, mille käigus valmistati ja paigaldati varjekaste nahkhiirtele, et meie linnas elavatel, kaitse all olevatel tiivulistel oleks rohkem kohti, kus suvel oma päevi veeta. Eestis elab 12 liiki nahkhiiri ja nad kõik on II kategooria kaitsealused liigid. Kõiki neid liike võib kohata ka Tallinnas.
Viimaste nädalate jooksul on PMG erinevate klasside tublid õpilased valmistanud tehnoloogia tundides palju nahkhiirte pesakaste, kokku tuli neid üle kolmekümne.
Neli pesakasti leidsid oma koha kooli ees olevatel puudel. Ülejäänud pesad paigaldatakse enamasti Pirita jõe ja Ülemiste järve äärsetele aladele.
Tallinn korraldab Euroopa rohelise pealinna aastal üle linna erinevaid elurikkust hoidvaid talguid.

Aitäh õpilastele ja õpetaja Paul Binsolile!