Toimus suvevaheajale mineku protsessioon

Pirita Majandusgümnaasiumi koolipere lõpetas õppeaasta tavapärase aktuse asemel teist korda toimunud suvevaheajale mineku protsessiooniga.

Kogunesime kooli juures kolonni, mille eesotsas olid lippurid, järgnesid rivitrummarid ning siis kogu koolipere, vanemad, vilistlased, kooli sõbrad, kogukonna liikmed. Ja meid oli tõesti palju!
Eriti muljetavaldav oli osalejate fantaasiapeakatete rohkus ja mitmekesisus. Aitäh kõigile selle eest!

Kooli juurest liikusime Pirita jõe äärsete tribüünide juurde, kus toimus tseremoonia – tervitussõnad PMG direktorilt Toomas Pikhofilt ja Pirita linnaosa vanemalt Kaido Saarniidult, õpilastelt kogutud suvesoovid andis Pirita linnaosa vanemale üle õpilasesinduse president Rahel Hollman, anti üle Tallinna Haridusameti tunnustus „Tegus õpilasesindus 2023“ ning gümnaasiumi kõige õpihimulisema klassi rändauhind 10.a klassile.
Palju õnne!
Tseremoonia lõpetas ja suve algust kuulutas suur trummimöll. Kõige ägedama trummishow korraldasid Reigo Ahven, François Archanjo & sambakool Macieira De Ouro (Kuldõunapuu).

Oli lustakas ning meeldejääv kooliaasta lõpu päev, kuhjaga toredaid emotsioone ja abis suur sõber Ilmataat, kes meid päikesega paitas.
Aitäh kõigile osalejatele ja korraldajatele!

Ilusat suve!

Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü