24. jaanuaril kell 18 toimub Alexela Kontserdimajas kontsertetendus „Õitsemine“

Pirita Majandusgümnaasium tähistab kooli 75. sünnipäeva sisuka juubelinädalaga, mille tähtsündmuseks on 24. jaanuaril kell 18 Alexela Kontserdimajas toimuv kontsertetendus „Õitsemine“.

“Õitsemine” ei ole pelgalt toredate esinemiste helisev jada, vaid lavastus, mis räägib igatsusest, südamevalust ja tänulikkusest. Kontsertlavastusel on maailmakäsitlust avardav sisu, mis läbi hingestatusest kasvava silla viib meid tagasi reaalse elu nende väärtusteni, mida kipume kiires elutempos unustama.

“Õitsemisest” on oodatud osa saama kõik, kes peavad Pirita kooli enda südames oluliseks. Sellel päeval austab kooli oma kohalolekuga haridus- ja teadusminister Kristina Kallas, Tallinna abilinnapea Andrei Kante, Tallinna Haridusameti juhataja Kaarel Rundu ja hariduskorralduse osakonna juhataja Krista Keedus. Tule kindlasti ka Sina “Õitsemise” ilusast puudutusest osa saama! Kohtume Alexela Kontserdimajas kolmapäeval, 24. jaanuaril kell 18.

Pileteid on võimalik osta selle LINGI kaudu.