PMG õpilasfirmad osalesid õpilasfirmade laadal

10.-11. veebruaril sai Kristiine ja Rocca al Mare keskustes külastada suurejoonelist Eesti õpilasfirmade laata. Kokku osales laadal rohkem kui 300 õpilasfirmat, mis on kõigi aegade rekordarv. Need laadapäevad on alati olnud suureks sündmuseks Pirita Majandusgümnaasiumi tublidele õpilasfirmadele. Nii ka seekord.

Meie kooli õpilasfirmad ÕF Vvari, ÕF Kliir, ÕF Pirita mesilind, ÕF Õhkendaja, ÕF Jolie, ÕF Tarkpea, ÕF Candelej, ÕF Caroma, ÕF Vaulti, ÕF Bitez ja ÕF Sipco drinks olid aktiivselt kohal ning müüsid oma tooteid suure entusiasmiga. Kiidame meie kõiki firmasid. Te tegite suurepärast tööd!

Nii Rocca al Mare kui Kristiine keskuses valiti mõlemal laadapäeval välja ka parimad õpilasfirmad. Meil on eriti suur rõõm teatada, et meie ÕF Tarkpea ja ÕF Caroma pälvisid mõlemad kokku lausa neli auhinda. ÕF Tarkpea võitis laupäevase Kristiine keskuse  laadal suurima käibe tiitli ja parima reklaamklipi III koha. ÕF Caroma pälvis Estonian Business Schooli eripreemia ja parima reklaamklipi II koha.  Palju õnne!

Täname kõiki õpilasfirmasid ning nende juhendajat Marko Krusbergi nende suurepärase töö eest. Jätkake samas vaimus!

 

Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü