Lõppes “Lugemisisu” programm

“Lugemisisu” programm on Pirita Majandusgümnaasiumi raamatukogus edukalt lõpule jõudnud. Õppeaasta jooksul lugesid 1.a, 1.b, 1.c, 1.d, 2.c ja 3.b klassi õpilased igaüks läbi vähemalt 5 raamatut, aga tublimad isegi üle kümne.
Õpilased võtsid oma lugemisisu kasvatamiseks osa erinevatest raamatukogu teematundidest, kus tutvustati uusi raamatuid ja eesti rahvakalendri tähtpäevi, kohtuti kirjanikuga, meisterdati jõulukaunistusi ning raamatu ja roosi päevaks järjehoidjaid, joonistati ettelugemise päeval Naksitralle ja lasteraamatupäeval kuulati Andreseni muinasjutte, tutvuti raamatute abil aasta tegijatega looduses, lahendati loomaristsõnu ja kirjutati jutuvõistlusele loomajutte.
Õppeaasta jooksul läbiloetud raamatud kandsid õpilased oma lugemispassidesse, kuhu nad kinnituseks väikseid templikesi käisid raamatukoguhoidjalt saamas.
“Lugemisisu” lõpuüritusel said kõik programmi läbinud õpilased pidulikult diplomi ja tublimad raamatulugejad ka suvelugemiseks ühe preemiaraamatu.
Pirita Majandusgümnaasiumi raamatukogu osaleb “Lugemisisu” programmis teist aastat.
Jaga uudist