Arvuti kontrollimise test

Arvuti kontrollimise test on vajalik selleks, et õpilane saaks enne testi toimumist kontrollida enda koduarvuti sobivust sisseastumistesti sooritamiseks.

Testi saab sooritada ainult arvutis. Mobiiltelefon ja tahvelarvuti testi sooritamiseks ei sobi.

Testi sooritamiseks on vaja EISis sisse logida. Erinevalt harjutustestist ja gümnaasiumi sisseastumistestist ei toimu enne arvuti kontrollimise testi õpilase verifitseerimist.

Test on avatud juba praegu. Test tuleb läbi lahendada võimalikult varakult, et vajadusel oleks aega leida uus ja sobiv arvuti.

Arvuti kontrollimise testile on kõige lihtsam  minna SIIT. Selle testi lahendamise kordade arv ei ole piiratud.

JUHUL, kui testi tulemusel selgub, et koduarvuti ei sobi testi läbi viimiseks, anna sellest teada: riina.tamm@pmg.edu.ee