Pirita Majandusgümnaasiumis algas huviringidesse registreerumine

Kooli traditsioonide ja erinevate sündmuste kõrval on oluline roll huviringide tegevusel. Meie soov on pakkuda lastele ja noortele huviharidust – teadmiste, oskuste, vilumuste, väärtuste ja käitumisnormide kogumit, mis loob võimalused isiksuse mitmekülgseks arenguks.

Pirita Majandusgümnaasium pakub õpilastele vastavalt vanuseastmele võimalust osaleda mudilaskooris, lastekooris, noorteansamblis, rahvatantsu- ja seltskonnatantsu, arvutigraafika ja teatrikooli ringides ning huviringi „Imeline teadus“ töös. Jätkab ka projekt „Sport Kooli“ 1. klasside õpilastele. Nendes huviringides on osalemine ja õpe tasuta. NB! Huviringidesse saab registreeruda alates 6. septembrist kuni 30. septembrini selle LINGI kaudu. Õppetöö huviringides algab oktoobris.

Pirita Majandusgümnaasiumis töötav PMG Koolituskeskus pakub õpet järgmistes tasulistes huviringides: kergejõustiku ring, üldkehalise ettevalmistuse ring, robootikaring, malering, huviring “Nupula”, arvutiring, foto- ja filmiring, puhkpilliring, teatriring, kokandusring, puutööring, kunsti- ja käsitööring, inglise keele ring, jalgratta eksamiks juhendamise kursus ja matemaatika riigieksamiks ettevalmistav kursus. NB! PMG Koolituskeskuse huviringidesse saab registreeruda selle LINGI kaudu alates 6. septembrist kuni 30. septembrini. Huviringid alustavad tegevust 1. oktoobrist.

Pirita Majandusgümnaasiumis toimuvad mitmete klubide, stuudiote ja spordikoolide tunnid ja huvitegevused. Ringide ja treeningute kohta vahendame kontaktinfot selle LINGI kaudu.

Huviringide toimumise aegade planeerimine on seotud mitmete oluliste teguritega (kooli tunniplaan, õpetajate ajakava, tundide lõppemine erinevates klassides, vabade ruumide olemasolu jne) ning seepärast saame jagada infot alates 6. septembrist. Loodame mõistvale suhtumisele!

Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü