Pirita Majandusgümnaasiumi loomeettevõtluse suuna õpilased vallutasid taaskord Balti Filmi- ja Meediakooli

7. oktoobril toimus Pirita Majandusgümnaasiumi loomeettevõtluse suunal õpinguid alustanud noortele õppekäik Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituuti, kus saab omandada filmi-, televisiooni- ja meediaalast kõrgharidust.

käigus tutvustati õpilastele õppehoonet, anti ülevaade õppetöös kasutatavatest vahenditest ja koolis õpetatavatest erialadest. Noored said lähemat tutvust teha ka heliruumiga, kus on helindatud eestlaste suurim linateos “Tõde ja õigus” ning kinolinasid vallutav “Vanamehe film”. Muuhulgas said õpilased osa ka ehitusjärgus oleva õppehoone ehitustöödest ning neile jagati ka häid soovitusi, mida tuleks arvesse võtta ülikooli õppima asumisel.

Õppekäigu jooksul saime kinnitust, et Pirita Majandusgümnaasium pakub mitmekülgset (meedia)haridust ning meie õpilased on kooli õppima oodatud. Sellest annab tõestust ka asjaolu, et sel sügisel alustas ajakirjanduse erialal õpinguid suisa kolm endist abiturienti.