Õpilaste jalgratta eksamiks juhendamise kursus

Koolituse eesmärk on toetada lapsevanemat jalgrattalubade koolitamisel. Lapsevanema ülesanne on läbi viia praktiline sõiduõpe. Koolitaja tagab õpilasele teoreetilised teadmised ja kontrollib praktilist sõiduoskust jalgrattaga liiklemisel. Ettevalmistus koosneb 14 õppetunnist teooriast ja 2 praktilisest sõidutunnist. Praktiline sõit toimub viiele õpilasele korraga kahe juhendaja saatel. Viimane õppetund nii teoorias kui ka praktikas on eksam. Antud pakkumise puhul oleme arvestanud, et praktilise sõiduõppe viib läbi lapsevanem ise. Eksami sooritanutele väljastatakse jalgratturi juhiluba.

Jalgratta eksamiks juhendamise kursus on mõeldud 4. ja 5. klasside õpilastele. Kursuse maksumus ühele õpilasele 40 EUR, kui grupi suurus on vähemalt 25 õpilast. Hind sisaldab juhendamiseks vajalikke õppematerjale.

Teooriatunnid toimuvad Pirita Majandusgümnaasiumi ruumis A23 teisipäeviti:
kell 13.05 I grupp
kell 14.00 II grupp
Esimene tund toimub 21. jaanuaril 2020.

Jalgratta eksamiks juhendamise kursusele saab registreeruda selle LINGI kaudu.