Selgusid Mini Star ja Rising Star tiitlivõitjad

Reede, 6. detsembri, õhtul kogunes klubisse Teater suur hulk staare ning nende fänne. Toimus 21. lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkursi Rising Star 2019 finaal.
Tallinna koolinoortele suunatud võistluse eelvoorust võttis sel aastal osa üle saja õpilase üheksast koolist, finaali pääses pea 50 noort. Osalejate eesmärk on olla jäljendatavale lavaliselt võimalikult sarnane.
Võistlustulle astusid artistid Eestist ja laiast maailmast – Brotherhood of Man, Africe Simone, Viktor Crone, PSY, Kuldsed lindid, Ylvis, Aqua, ABBA, Daler Mehndi ja Billie Eilish.
Žürii elu tehti keeruliseks, sest võistlejate tase oli muljetavaldav, nende julgus ja lavaline olek andsid märku, et kõvasti on vaeva nähtud ning esinemine tuleb südamest. Otsuse langetamine oli raske. Lõpuks jõuti ühisele arvamusele:

Mini Star 2019 (1.-6. Kl õpilased) tiitlivõitjaks osutus PSY looga „New Face“ (Martin, Marten, Verner-Vootele, Marta Liisa ja Emma Jakob Westholmi Gümnaasiumi (JWG) 5.a klassist)
II koht Africe Simone „Ramaya” (Taiko, Emma Jette, Liisa, Ragnar, Ernst ja Eke Mihkel JWG 4.b klassist)
III koht Viktor Crone “Storm” (Georg JWG 1.b klassist)
ning

Rising Star 2019 (7.-12. kl noored) tiitel kuulub Billie Eilishile lauluga „bury a friend“ (Carmen, Maria Elisa, Kaia Liisa, Karolin ja Raili JWG 12.a klassist).

Pirita Majandusgümnaasiumi (PMG) eriauhinnad läksid Ylvis „The Fox“ (Nora ja Laura PMG 4.b ja 3.c klassist) ning Daler Mehndi „Tunak Tunak Tun“ (Getter, Leon, Artjom ja Martin PMG 11.a klassist).

Finaalvõistlus sai just selline tänu värvikatele staaridele, nende tublidele juhendajatele, meie toetajatele – Tallinna Haridusamet, Maanteeamet ja klubi Teater – suurepärasele publikule, žüriile, vahvatele abilistele ning showprogrammiga esinenud Carolina Tantsustuudio tantsijatele. Konkursilt ei puudunud ka üllatusmoment – Üllar Jörberg looga „Kutse tantsule“ Pirita Majandusgümnaasiumi õpetajate esituses. Aitäh kõigile!
Kohtumiseni konkursil Rising Star 2020.

Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü