Pirita Majandusgümnaasium ühines vahetunnis liikumist ja mängimist inspireeriva projektiga “Vahetund”

Pingeliste koolitundide vahel on oluline, et lapse aju saaks puhkust, et ka järgmises tunnis maksimaalselt kaasa teha. Ajutegevusele on väga oluline, et lapsed vahetunnis liiguksid ja mängiksid – nii hakkab veri paremini ringi käima ning viib ajju rohkem hapnikku. Seeläbi paranevad lapse keskendumisvõime ja produktiivsus, areneb loominguline mõtlemine. Lisaks suurendab liikumine endorfiinide vallandumist kehas, mis omakorda tekitab õnne- ja turvatunnet.
Toome koolidesse vanad head mängud, mis ei hõlma endas jooksmist, kuid on liikuvad ja omavahelist suhtlust vajavad – kummikeks ja footbag. Kooli koridoride aknalaudadele pannakse vaba aja sisustamiseks keksukummid ja footbagid.

TOETA KOOLI!

Selleks, et projekt käivituks, vajame toetajate abi!
Projekti toetamiseks palun vali Pirita Majandusgümnaasium allolevast nimekirjast ning järgi juhiseid selle LINGI kaudu.

Suur tänu abi eest!

Jaga uudist