9. klasse koolitas ajakirjanik Märt Treier

Esmaspäeval, 2. märtsil, toimus noorte riskikäitumise ennetamise koolitus “Georgi lugu”, kus koolitajaks ajakirjanik Märt Treier ning osalejateks Pirita Majandusgümnaasiumi 9. klasside õpilased.

Üheskoos vaadati Märt Treieri poolt tõestisündinud loo põhjal valminud dokfilmi „Georg”, millele kommentaare jagas ning noortega teemade üle arutles filmi autor. Teemasid oli erinevaid – seadusandlus, vastutus, noorte unistused, põrkumine reaalsusega, ahvatlused ja neist sündinud rumalused, seos väärtegu – tagajärg. Räägiti noorte peamistest liiklusriskidest: joobes juhtimine, oma võimete ülehindamine, vähene sõidukogemus, turvavarustuse puudumine, vajadus teiste ees “silma paista”. Oli mõtlemapanev kohtumine.