2020/2021. õppeaasta vanemate üldkoosolek toimub 30. septembril kell 17.30 videosilla vahendusel

Austatud Pirita Majandusgümnaasiumi koolipere!

Kutsun kõiki osalema Pirita Majandusgümnaasiumi 2020/2021. õppeaasta vanemate üldkoosolekul, mis toimub kolmapäeval, 30. septembril algusega kell 17.30.

Kuna viimastel andmetel on pealinnas 14 päeva jooksul 100 000 elaniku kohta 31 koroonajuhtu ning linnajuhid arvestavad, et haridusasutustes tuleb veelgi ettevaatlikum olla, et viiruse levikut piirata, siis toimub vanemate üldkoosolek videosilla vahendusel. Distantskoosoleku jälgimiseks vajalik info ja videosilla link jõuab kooli kodulehele ja vanemate e-posti aadressidele 30. septembril. Hoolekogu liikmete hääletamiseks on vanematel aega 1. oktoobrini ning hääletus toimub Google Drive keskkonna abil.

Koosoleku päevakord:

1. Kokkuvõte 2019/2020. õppeaastast, 2020/2021. õppeaasta eesmärgid ja oluline info – direktor Toomas Pikhof.

2. Kokkuvõte hoolekogu tööst 2019/2020. õppeaastal – hoolekogu esimees Jaanika Peeba.

3. Kokkuvõte vanematekogu tööst 2019/2020. õppeaastal – vanematekogu esindajad Peeter Raielo ja Kristiina Susi.

4. Hoolekogu liikmete avaliku hääletuse teel valimine. Palun tutvuge eelnevalt korraga “Tallinna munitsipaalüldhariduskooli hoolekogu moodustamise kord ja selle töökord”.

NB! Palun kõigil vanematel, kes soovivad kandideerida PMG hoolekogu liikmeks, saata hiljemalt 23.09.2020 vastav sooviavaldus e-posti aadressil toomas.pikhof@pmg.edu.ee.
Klassikoosolekud, kus valitakse vanematekogu liikmed ning asendusliikmed, planeerib ja korraldab klassijuhataja.

Koroonaviirus SARS-CoV-2 info:

Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.

COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.

Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis.Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee

Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga.

Parimate soovidega
Toomas Pikhof