Kevadkontsert

PMG kevadkontsert 2021  „Kevadega on nii…“ on vaatamiseks avatud 20. maist kahe nädala jooksul selle LINGI kaudu. Loodame, et kontsert poetab igaühe südamesse killukese soojust ja imelist tunnet. Põnevat nautimist!

Kevad on imeline – haljendavad aasad ja metsad, loodus lõhnab hurmavalt, kogu maailm on päikese päralt. Pirita Majandus-
gümnaasiumi koolipere tähistab kevadet traditsioonilise kontserdiga, sellel aastal küll hoopis teisiti –  mitte suures võimlasaalis publiku ees vaid virtuaalselt.

Kava

1. Tantsuseade K. Järvis “Kooliteel” 1. klasside õpilaste esituses
  2. Röömel “Kirju seelik” esitab Annaliis Noomen
  3. Dagö “Elias elias” – Ervin Talts (laul ja klaver), Rahel Hollman(viiul), Peter Saan (kitarr), Ilino Poom (kitarr)
  4. Albeniz “Sevilla” mängib Randel Purje kitarril
  5. Rootsi rahvatants “Härjatants” esitavad 2.-5. kl rahvatantsijad (poisid)
  6. Liiva “Iga ilmaga” laulavad Nora Kiviloo ja Agnes Luik
  7. Stewart “Have You Ever Seen the Rain” laulavad Angelina Mering ja Liseth-Eliise Horeb
  8. F. Händel “Air in F” esitavad Rahel Hollman (viiul) ja Taavet Hollman (tšello)
  9. Rahvatants, seade K. Järvis “Ristpulkade tants” -4. kl rahvatantsijad (tüdrukud)
  10. Saar Prelüüd nr 14 g-moll ja Prelüüd nr 17 Es-duur esitab Triin Mihkelson
  11. Lepland “Kuula” esitavad Marta Alethe Jaansalu ja Mathias Tamm, Ilino Poom (klaver)
  12. Lääne “Heinalised” tantsivad 4.-5. kl rahvatantsijad (tüdrukud)
  13. Perri “Thousand years” esitavad Marta Alethe Jaansalu ja ukuleleansambel (Sandra-Liisa Johanson, Miia Malm, Maria Esther Gonzalez Garcia, Ilino Poom)
  14. Moore, S. Friedman, N. Ruess “Walk me home” laulab õpetaja Ilino Poom

Haikusid luges Lauraliis Kõrv

Kontserdi valmistasid ette õpetajad Ilino Poom, Piret Jakobson, Marika Uus, Maarjan Rand, Kätrin Järvis, Triin-Maret Laul, Lauri Jõeleht, Eve Reinola.
Aitäh!