Läheneb konkurss RISING STAR 2021

Pirita Majandusgümnaasium korraldab juba 23. korda ülelinnalist lemmiklauljate ja –ansamblite jäljendamise konkurssi RISING STAR.
Osalema ootame Tallinna koolide 1.-12. klasside õpilasi. Võitjad selgitab žürii kahes vanusegrupis – 1.–6. kl antakse välja MINI STAR tiitel ja 7.–12. kl antakse välja RISING STAR tiitel.
Hoiame meie kõigi tervist ning praeguses keerulises olukorras, kus Covid-19 viirus pole meie keskelt kuhugi kadunud, korraldame konkursi virtuaalsena.

Võistlejatel tuleb teha video oma esinemise numbrist, laadida see hiljemalt 03.12.21 kella 12.00-ks üles (nt Google Drive’i) ja saata link video allalaadimiseks e-postiga eve.reinola@pmg.edu.ee . Palun veenduge, et olete õigustes lubanud video allalaadimise. Enne saatmist kontrollige, et link töötab (ka heli on olemas).
E-posti lisage esitatava staari nimi ja loo pealkiri, võistlejate nimed, kool ja klass ning kontakt.

Oma lemmiku saab valida ka publik. Hääletamine toimub Pirita Majandusgümnaasiumi kodulehe kaudu 07.-12.12.21.
Võitjad tehakse teatavaks 14.12.21 Pirita Majandusgümnaasiumi kodulehel.

Palun tutvuge kindlasti konkursi juhendiga, mille leiate sellelt LINGILT.

Ootame rohket osavõttu!