Spordihommik 2021

Pirita Majandusgümnaasiumi õpilased osalevad ülelinnalisel spordihommikul.

Regulaarne kehaline aktiivsus ja spordiga tegelemine on kasulik nii kehale kui ka vaimule – seda tuletab meelde traditsiooniline spordihommik, mida tänavu peetakse reedel, 26. novembril.

Kõik linlased on oodatud juhendatud retkedele vabas õhus ning haridusasutused saavad osaleda väljakutses „Kükitades tugevaks ja targaks!“.
Kükitamise väljakutse näol on tegemist koolide ja lasteaedade mõõduvõtuga, kus iga osaleja teeb ühe minuti jooksul kükiharjutust nii mitu korda kui jaksab. Kükid loetakse kokku ning parimat kooli ja lasteaeda ootab lisaks heale enesetundele ka meeldiv auhind. Eesmärgiks on jõuda ühise pingutusega vähemalt poole miljoni kükini.
Spordihommiku tava algatas seitse aastat tagasi linnapea Mihhail Kõlvart, kes kutsub nüüdki kõiki linlasi aktiivselt kaasa lööma.

Rohkem infot haridusasutuste väljakutsest: „Kükitades tugevaks ja targaks!“ https://www.tallinn.ee/Haridusasutusi-ootab-ulelinnalise…