Triin Sooäär valiti SEB koolisaadikute programmi

Pirita Majandusgümnaasiumi 11.b klassi õpilane Triin Sooäär kandideeris SEB koolisaadikute programmi ning osutus valituks.

Palju õnne!

Rahatarkus, ettevõtlus ja kogu selles valdkonnas olevate teadmiste edasiandmist peetakse õpilastele oluliseks erinevatel tasanditel. Seda ennekõike eesmärgiga kasvatada tuleviku põlvkonnast majanduslikult hästi toime tulevad ühiskonna liikmed, kelle jaoks tagaksid teadmised stabiilse ja võimalusterohke elukorralduse. Siinkohal saab esile tõsta SEB koolisaadikute programmi, mille esimene lend lõpetas 2021. aasta kevadel, saades projekti jooksul teadmisi antud valdkonnast läbi koolituste, andes tunde koolides ja suheldes sel teekonnal abiks olnud mentoritega.

Eduka tegevuse tulemusena on käivitatud programmi teine hooaeg, mille avasündmus toimus küll ajastule kohaselt virtuaalselt, kuid see-eest andis võimaluse tutvuda Baltikumis alustavate koolisaadikutega ning saada teadmisi eestvedaja organisatsiooni (SEB) ajaloost.

Programm kestab 2022. aasta juunini, mis lisaks väljakutsetele annab kindlasti võimaluse tuua koolide majandustundidesse täiendust, samuti uue informatsiooni omandamiseks erinevaid meetodeid või hoopiski lisanippe oma ettevõtlus teekonna alustamiseks koostöös mentorite ja õpetajatega.