Õpilaste jalgratta eksamiks juhendamise kursus

Õpilaste jalgratta eksamiks juhendamise kursust viib läbi OÜ Autosõit koostöös vanematega. Palume vanematel toetada õpilasi teoreetiliste ja praktiliste oskuste omandamisel. Kursus koosneb 14 teooria- ja 2 sõidutunnist, millest viimne õppetund (nii teoorias kui praktikas) on eksam. Eksami sooritanutele väljastatakse jalgratturi juhiluba.

Jalgratta eksamiks juhendamise kursus on mõeldud 4. klasside õpilastele. Grupi suuruseks on 20-25 õpilast ja maksumus 50 eurot õpilase kohta. Hind sisaldab juhendamiseks vajalikke õppematerjale.

Teooriatunnid toimuvad Pirita Majandusgümnaasiumi ruumis A21 esmaspäeviti algusega 13.05.
Esimene tund toimub 7. märtsil 2022.

Jalgratta eksamiks juhendamise kursusele saab registreeruda 18. veebruarist kuni 26. veebruarini selle LINGI kaudu.