Toimus ROHELINE PÄEV

Pirita Majandusgümnaasiumi tervisenõukogu koostöös õpilasesindusega korraldas 17. märtsil ROHELISE PÄEVA. Päeva eesmärk oli suunata õpilasi rohkem roheliselt mõtlema ning teadvustama oma igapäevast tegevust. Kavas oli mitmeid erinevaid ettevõtmisi ja üritusi.

Toimunud lustakatelt roheviktoriinidelt saadi kaasa uusi teadmisi. Võitjateks osutusid kooliastmete kaupa 2.b, 6.c, 9.a ja 10.a.

Igale klassile loosis õpilasesindus välja ühe tähe/numbri ning klasside ülesandeks oli kas taaskasutatud/looduslikest materjalidest või iseennast appi võttes kujutada just enda klassi tähte/numbrit, teha sellest pilt ja saata see õpilasesindusele. Piltidest pandi kokku mosaiik, millest moodustus lause “ROHELINE PÄEV PIRITA KOOLIS AASTAL 2022”.

ROHELISE PÄEVA raames tegid 1.-9. klasside õpilased rohelist ellusuhtumist toetavaid plakateid. Žürii valis välja iga vanuserühma parima töö:
1.-3. klass –  3.a klass
4.-6. klass – 4.b klass
7.-9. klass –  7.a klass
Palju õnne võitjatele!

Täname meeleoluka rohelise päeva eest!