Suurepärased tulemused laulukonkursil

Pirita Majandusgümnaasiumi õpilased osalesid traditsioonilisel laulukonkursil, mis sel aastal oli pühendatud lauludele vene filmidest. Tegemist oli online konkursiga, kus osalejad salvestasid oma koolides lauluvideod. Laule hindas žürii, mille koosseisu kuulusid ka Rahvusooper Estonia solist Rene Soom, viiuldaja ja muusikaõpetaja Daana Teekel ja vioolamängija Anastasija Jelinevitš.

Meie kooli noorte tulemused olid suurepärased – konkursi peapreemia võitis Cordelia Ammer (10. kl), kolmanda koha saavutasid solist Ervin Talts ja kitarrist Randel Purje (11. kl) ning PMG ansambel koosseisus Cordelia Ammer, Liseth-Eliise Horeb, Rahel Hollman, Ervin Talts ja Randel Purje pälvis eripreemia hea kooskõla eest.

Aitäh õpetajad Age Toomsalu, Larissa Õnnis ja Liidia Ilves, kes te olite noortele toeks! Palju õnne!