Aasta kool 2022

Pirita Majandusgümnaasiumi õpilasesindus esitas sel aastal kooli konkursile Aasta kool 2022, mille kaudu otsitakse Eesti kõige mõnusamat, ägedamat ja uuenduslikumat kooli. Pirita Majandusgümnaasium on need kõik ja rohkemgi. Meie koolil on väga palju pakkuda – looduse keskne asukoht metsade ja terviseradadega, talispordivõimalused, uus renoveeritud staadion, õppehoone juurdeehitus, aktiivne õpilasesindus, südamlikud ja õpilasi toetavad õpetajad, ettevõtlikud ja loovad noored, kellest sirguvad tulevased arstid, poliitikud, kunstnikud, majandusanalüütikud ja teised oma ala spetsialistid.
Konkurents oli tihe ja häid koole palju, meie kool finaali ei pääsenud. Küll aga ei lase me sel oma meelt murda, sest oleme nüüd kogemuse võrra rikkamad ja kindlasti proovime järgmisel aastal uuesti. Seniks aga – haridus teeb vabaks, kasvata südant tarkuseni!

Kooli tutvustavat videot on võimalik näha selle LINGI kaudu.