Meie kooli kümme õpilasfirmat osalesid Eesti Õpilasfirmade laadal

11.-12. veebruaril osales kokku  ligi 260 õpilas- ja minifirmat Kristiine ja Rocca al Mare keskustes toimunud Eesti Õpilasfirmade laadal.
Terve päeva kestnud laadal said õpilasfirmad oma tooteid klientidele tutvustada ja müüa. Lisaks aktiivsele müümisele said kõik õpilasfirmad vastata ka žürii küsimustele, kes hindasid õpilasfirmade tooteid, müügioskust  kui müügibokse. Kahe päeva jooksul said tunnustatud nii parimad müüjad kui mitmes valdkonnas silma paistnud tooted.
 
Innovatsioonivõistluse 1. koha tunnustuse pälvis e-sigarettidest taskulampe valmistav ÕF E-Light, kelle puhul žürii hindas eriti nende keskkonnakahju vähendavat mõju.
Reklaamivõistluse 1. koha pälvis ÕF Wabisabi, kelle videoreklaam oli silmapaistev ja hästi lahendatud.
 
Meie kooli õpilasfirmad pakkusid laadal oma valmistatud tooteid ja teenuseid. ÕF Pliik toodab tekstiilitööstuse kangajääkidest värvilisi pinaleid; ÕF Šmoos toodab kolme erineva maitsega moosi ja šokolaaditükkidega šokolaadikreemi; ÕF E-Light toodab mahavisatud e-sigarettidest taskulampe; ÕF MEK  toodab kassisõpradele öökapp-kassimaju, mis on multifunktsionaalne mööbliese sinu voodi kõrvale või koju sobivaks sisustuselemendiks; ÕF Wabisabi müüb unikaalsete ja sümboliseerivate disainidega t-särke, pusasi; ÕF Fruity toodab šokolaadiga kaetud kuivatatud puuviljadest maiustusi; ÕF Glassy toodab taaskasutatud klaasist joogiklaase ja vaase.; ÕF Tšillimehed toodavad maistvat tšillimoosi; ÕF Proms teeb foto-, videoreklaame ja veebilehti teie toote, teenuse või ürituse jaoks; ÕF Lesoleil toodab värvilisi ja elegantseid käsitööehteid, käevõrud ja kaelakeed.
 
Õpilasfirmade tooteid saab tellida nende sotsiaalmeediast või kodulehelt ja opilasfirma.ee pood lehelt. 
 
Fotod: M.Krusberg ja R.Valdmann
Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü