Alustati PMG väliklassi ehitamisega

3. aprillil 2023 alustati Pirita Majandusgümnaasiumi (PMG) väliklassi ehitamisega, mis loob õpilastele uued võimalused õppimiseks värskes õhus. Oleme Tallinna linnale ja Pirita kogukonnale väga tänulikud, et saame oma õpilastele pakkuda sellist keskkonda, mis innustab rakendama muutunud õpikäsitust. Tallinna looduse- ja keskkonnahoiu teema-aastal valmivat väliõppeks mõeldud klassi on plaanis rakendada just loodusõpetuse ning bioloogia tundide korraldamise paigana. Ideaalis peaks mõne aasta pärast selle väliklassi ümbruses paiknema ka põnev õppeaed.
Pirita linnaosa vanem Kaido Saarniidu sõnul on väliklass oluline samm kohaliku hariduse edendamisel ning kohaliku kogukonna tervisliku elustiili propageerimisel. “Pirita linnaosale on alati olnud oluline toetada haridust ja noorte arengut ning uus väliklass on suurepärane näide sellest, kuidas me saame koolidele kaasa aidata,” ütles Saarniit.