Medalivõidud rahvastepalli finaalvõistlustel

04.-05.04 toimusid Kuristiku Gümnaasiumis Lasnamäe ja Pirita koolide rahvastepalli finaalvõistlused 3. ja 4. klassidele. Kohale olid tulnud alagruppide võitjate koolide võistkonnad. Ja need, kes alagrupi eelnevalt võitnud olid, need olid väga tugevad!

Pirita Majandusgümnaasiumi 3. kl  poisid võitsid oma alagrupi – seega meie ootused olid kõrged. Esimeseks vastaseks saadi kohe kohalikud Kuristiku poisid – oi see lahing küttis võimla kuumaks! Õpetajad elasid platsi kõrvalt nii häälekalt kaasa, et poisid pidid võitma. Ja võitsidki!
Kuldmedalid meie poiste kaelas ja 1.koht!
3. kl  poiste võistkonda kuulusid: Sten Germo Pent, Leonhard Teder, Kender Kajak, Rasmus Sillamaa, Fred Lasn, Jonathan Timm, Christiano Suits, Ott Väät, Paulo Mikael Laddaga Ristal, Robin Ilmjärv.

3. klasside tüdrukute võistkond mängis samal ajal teisel platsil ja ka seal olid väga põnevad mängud. Meie tüdrukud kaotasid ainult ühe mängu ja said kokkuvõttes 3.koha!   Väga tublid tüdrukud olid kõik!
3. kl tüdrukute võistkonda kuulusid: Laura Marii Vahepõld, Isabella Aurelia Kiisler, Keriti Mirell Kütt, Susanna Vaino, Meribel Paabut, Liisi Jääts, Emily Eliise Raudla, Karoli Ringo, Terrica Terestal.

4. klasside tüdrukud liikusid finaalvõistlustele edasi teisena. Finaalmängud olid rasked, sest meie kaks põhimängijat olid haigestunud, kuid tüdrukud olid tublid ja suutsid end kokku võtta ning autasuks 3. koht!
4. kl tüdrukute võistkonda kuulusid: Lisella Voltri, Cassandra Naurits,  Garolin Gross, Natali Vene, Ariette Mataloja, Maria Makurin,  Simoona Eichen,  Madlene Meistre.

Selleks aastaks on rahvastepalli lahingud lõppenud! Kõik mängijad on auga välja teeninud oma medalid!

Aitäh ja palju õnne tublidele mängijatele ja nende õpetajatele!