Tähistasime lastekaitsepäeva

Reedel, 2. juunil tähistas Pirita Majandusgümnaasiumi koolipere lastekaitsepäeva, mille korraldasime koostöös Pirita Linnaos Valituse ja FC Levadiaga, abis olid ka Pirita Vaba Aja Keskuse noorsootöötajad.

Erinevaid tegevusi jätkus nii suurtele kui väikestele:

Vaatamata külmale ja väga tuulisele ilmale oli Pirita rand noori täis.
10.-11. klassid osalesid võrkpalliturniiril. Parimaks osutus 11.a klassi võistkond. Palju õnne!
Rannas jagus tegevust ka 5.-6. klassidele. Ehitati liivalosse teemal Pirita 30.  Valmis palju imelisi töid, mille seast Pirita Vaba Aja Keskuse noorsootöötajatest koosnev zürii valis parimaks tööks rohkete Piritaga seotud sümbolite ja detailidega kaunistatud meritähe kujulise ehitise 6. a klassilt. Palju õnne!
Pirita Linnaosa Valitsus autasustas võrkpalliturniiri ja liivalosside ehitamise võitjaid.

7.-8. klasside õpilased said osa vahvast jalgpallihommikust FC Levadia Maarjamäe staadionil. Toimus jalgpalliturniir, millest võitjana väljus 8.a klassi võistkond. Palju õnne!

Algklasside õpilastele toimusid kooli teatriringi etendused „Peeter Paan“, ühine kringlisöömine ning tegevused oma klassiga.

Aitäh Pirita Linnaosa Valitsusele, FC Levadiale, Pirita Vaba Aja Keskusele, PMG teatriringi näitlejatele ja õpetaja Pille Vilbale, õpetaja Mart Viglale võrkpalliturniiri korraldamise eest, kõigile õpetajatele ja koolitöötajatele, kes aitasid päeva sisustada ja meeleolukaks muuta!

Aitäh osalejatele, kelle silmad särasid ja kes usutavasti jäid teistmoodi koolipäevaga rahule.