Lähenemas on õpetajate päev

Neljapäeval, 5. oktoobril tähistame Pirita Majandusgümnaasiumis õpetajate päeva suursündmusega “ÕPETAJA kui BARBIE”, kus anname välja 12 eriauhinda eriti ägedatele õpetajatele ja koolitöötajatele!
 
Kes on Pirita Majandusgümnaasiumi:
1. RAUDNE LEEDI ehk kooli hariduslik raudvara, kuldse alustala tugisammas, kogenud pedagoog suure algustähega, kelle jõud ei rauge ka madude orus?
2. LIPULAEV ehk õpetajate musternäidis, eeskujuks kõikidele maailma pedagoogidele, valdab ainet ja oskab inimhingedega ümber käia nii, et maailm muutub paremaks paigaks ja silm hakkab särama?
3. PÄRL ehk parim naisõpetaja, kellel on meisterlikud õpetamisoskused ning kes suudab oma aines ka puupeast pärleid raputada?
4. LADVAÕUN ehk parim meesõpetaja, kellel on meisterlikud õpetamisoskused ning kes suudab oma aines ka munakividest mahla pigistada?
5. PAUK LUUAVARREST ehk suurim üllataja, enneolematult ägedate mõtete ja väljendusoskusega energeetiline laks, keda pole varem siinmail nähtud?
6. MISS ehk nii ilus õpetaja, et valgustab haridusteed ka uduse ilmaga, sest päev ta kõrval tuhmub ära, öö saab temalt päevasära?
7. KRISTALLKINGAKE ehk verinoor algaja, kuid tubli ja lootustandev täht, haridusasutuse tõeline tuhkatriinu?
8. RIBADEKS TÕMMATU ehk kõige suurema koormusega õpetaja, kelle tunnid ei lõppe ka siis, kui issanda päike looja läheb, vaid siis kui koolikella aku tühjaks saab või välisukse vedru välja viskab?
9. VANKUMATU TINASÕDUR ehk hullult ettevõtlik ja kõige toimekam klassijuhataja, kes on valmis õpilaste heaolu nimel kasvõi lendamise ära õppima või täiesti tasuta läbi nõelasilma pugema?
10. ALLVEELAEV ehk kõige töökam inimene koolis, kes vaikselt toimetades liigutab mägesid nii, et väljas või sees loksutav laine tööd ei sega?
11. NUTUMÜÜR ehk kõige delikaatsem, turvalisem, hoolivam ja heasüdamlikum inimene, kes kõik probleemid lahendab ning kellele muret kurtes saad olla kindel, et ta vaikib kui haud ja paitab kui soe suvetuul põske?
12. KIRSTUNAEL ehk eriti äge õpetaja, kellega kunagi igav ei hakka, seltskonnahing ja naljahammas, huumoriga relvastatud kaaslane iga ilmaga, silmapaistev pruut igas pulmas?
 
Palun osale oma ettepanekutega ägedate õpetajate tunnustamisel selle LINGI kaudu.
 
 
 
 
 
 
Share on facebook
Jaga uudist
Sule Menüü